MASUI
Masuiplein 13
1000 Brussel

Telefoon :
+32 (0) 2 214 20 07
Fax : (0) 2 219 20 11

info@zinneke.org

Alessandra Esposito

Projectcoördinatie

+32 2 214 20 03

alessandra@zinneke.org

Anton Cauvain

Regie, logistiek & metaalopleiding

+32 2 214 20 21

anton@zinneke.org

Véronique Depiesse

Artistieke coördinatie

+32 2 214 20 20

veronique@zinneke.org

Tristan Locus

Artistieke coördinatie

+32 2 214 20 02

tristan@zinneke.org

Chayma Khelifi

Assistance à l’administration & finances

chayma@zinneke.org

Laurence Evrard

Responsable finance et administration
(remplacement de Noemi Palomo Diaz)

laurence@zinneke.org

Obay Al Bitar

Projectcoördinatie

+32 2 214 20 01

obay@zinneke.org

Virginie Pierreux

Projectcoördinatie

(remplacement d’Alexandre Delft)
+32 2 214 20 03

virginie@zinneke.org

Manon Kanjinga Janssen

Communicatie

manon@zinneke.org

Maaika Santana

Projectcoördinatie

+32 2 214 20 22

maaika@zinneke.org

Perrine Deltour

Projectcoördinatie

+32 2 214 20 09

perrine@zinneke.org

Christophe Wullus

Regie, logistiek & Mat.O.S.

+32 2 214 20 21

christophe@zinneke.org

Hans Luyten

Metaalopleiding

+32 2 214 20 21

Delphine Coppe

Sudsidie verantwoordelijke

+32 2 214 20 03

delphine@zinneke.org

Florian Vanhagendoren

Projectcoördinatie

+32 2 214 20 05

florian@zinneke.org
Een bericht sturen

Facebook Vimeo © zinneke 2022